Zhduket një grua në Podujevë

Një grua në Podujevë raportohet se është zhdukur.

Ajo thuhet të ketë dalë nga shtëpia të enjten dhe të mos jetë kthyer më.

“Ankuesi kosovar ka raportuar në polici se viktima femër kosovare ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer akoma. Rasti nën hetime”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!