Zhduket një grua në Gjilan

Raportohet se është zhdukur një grua në Gjilan

Policia është duke e hetuar rastin.

“Gjilan/ 25.03.2024-04:00. Më 01.04.2024 ankuesja femër kosovare ka raportuar se nga data e cekur ka dalur nga shtëpia viktima mashkull dhe nga ajo kohë nuk dihet për vendndodhjen e tij. Rasti në hetime”, thuhet në njoftim.

Lajmet Zhduket një grua në Gjilan >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>