Zhduket një grua, la katër fëmijë në shtëpi!

Një rast “person i zhdukur” është hapur në Policinë e Kosovës si “person i zhdukur”.

Një prind ka raportuar se me datë 03.01.2023 vajza e tij ka dalur nga shtëpia e motrës së saj dhe i ka lënë 4 fëmijët.

Rasti është duke u hetuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR/Ferizaj 03.01.2023 – 13:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se me datë 03.01.2023 vajza e tij ka dalur nga shtëpia e motrës së saj, ku i ka lënë 4 (katër) fëmijët e sajë dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!