Zgjatet afati për aplikim për subvencione për kulturat bujqësore

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural ka vendosur që ta zgjasë afatin e aplikimit për subvencione për kultura bujqësore për vitin 2023 deri më 6 prill të vitit 2023. Afati ishte paraparë të mbyllej më 30 mars, por është shtyrë. “Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural ka marrë vendim për zgjatjen e afatit për aplikim për pagesa direkte/

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!