Zbulohen logot për 15 vjetorin e pavarësisë dhe 25 vjetorin e Epopesë së UÇK-së

30 ditë aktivitete janë paraparë për shënimin e 15 vjetorit të Pavarësisë dhe 25 vjetorit të Epopesë së UÇK-së.

Kjo është bërë e ditur në një komunikatë për media nga Qeveria.

Gjithashtu, janë zbuluar edhe logot për 15 vjetorin e Pavarësisë dhe 25 vjetorin e Epopesë së UÇK-së.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!