Zbulohen armë dhe aparatura për prodhimin e kriptovalutave në Zubin Potok

Një incident ka ndodhur në Zubin Potok, ku një mashkull kosovar është shoqëruar në stacionin policor.

Gjatë një kontrolli në pushimoren e tij, policia ka gjetur dhe konfiskuar një sërë armësh dhe materiale tjera.

Sipas raportit të policisë, janë gjetur dhe konfiskuar një pushkë gjuetie, pjesë për pushkë gjuetie, një palë dylbi, një radiolidhje, 6 kartela grafike dhe 14 antiminera. Pas procedurave të nevojshme, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Policia ka dërguar aparaturat për prodhimin e kriptovalutave në terminalin doganor për hetim të mëtejshëm.

Ngjarja po hetohet nga autoritetet për të zbuluar më shumë detaje rreth këtij rasti.

Lajmet Zbulohen armë dhe aparatura për prodhimin e kriptovalutave në Zubin Potok >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>