Yll Limani paralajmëron bashkëpunimin me artistë ndërkombëtarë

Artisti i njohur shqiptar, Yll Limani ka gati një tjetër projekt muzikor.

Kënëgtari ka zbuluar se po vjen në një bashkëpunim ndërkombëtar.

Ai ka bashkuar forcat me artistët Sidarta dhe Ramoon, ndërsa publikoi një pjesë të shkurtër të këngës që mban titullin “Spiti”.

Duke mos dhënë më shumë detaje, Ylli shkroi në mbishkrimin e postimit: “10/2023”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!