Yll Limani “i lindur për këtë sport”

Artisti shqiptar, Yll Limani ka ndarë me fansat e tij një video qesharake duke tentuar të mësojë skijimin.

Këtë ngjarje ai e ka marrë me shumë sportivitet dhe në video shihet duke u rrëzuar disa herë nëpër borë.

“Miremengjes… I lindur per kete sport, thoni cka t’doni… vec deri t’msohna”, ka shkruar Limani në Instagram./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>