Yll Limani: 2022 ma ka ndryshuar jetën përgjithmonë…

Vitin që e lamë pas, këngëtari Yll Limani e ka cilësuar si vitin më të mirë, por dhe më të vështirë të jetës së tij.

2022-ta thotë se ia ka ndryshuar përgjithmonë jetën, ndërsa ka falënderuar të gjithë ata që e përkrahin dhe e duan muzikën e tij.

Ai është gati për vitin 2023.

“2022 ma ka ndryshu jetën përgjithmonë. Ka qenë viti ma i mirë & ma i vështirë i jetës tem. Faleminderit krejt juve që m’keni përkrah gjatë ton kësaj kohe. Faleminderit që e doni muzikën tem… mirënjohjen time nuk ko me ditë kurrë me e shpreh qysh ju e meritoni! Faleminderit. 2023 LET’S DO THIS!!! Gëzuar”, ka shkruar Yll Limani në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)

Ndryshe, më 22 dhjetor të vitit që e lamë pas, Yll Limani solli këngën “Kriminele” në bashkëpunim me reperen Loredana Zefi. Kënga ka arritur mbi 4 milionë klikime në Youtube./21Media

Lajmet Yll Limani: 2022 ma ka ndryshuar jetën përgjithmonë… first appeared on RTV21.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!