Xhemajl Rexha e konfirmon largimin nga Kanal 10, kjo është arsyeja

Gazetari i njohur kosovar, Xhemajl Rexha ka konfirmuar largimin e tij nga televizioni Kanal 10.

Si një tha themeluesit e këtij televizioni, Xhema përmes një postimi në Facebook e ka cilësuar si përvojë të veçantë punën e bërë në Kanal 10.

Tutje ai ka shkruar se tani do të fokusohet në punën e tij si Kryetar i Asociacionit të Gazetarëve të Kosovës.

Postimi i plotë:

Të nderuar,

Nga fundi i vitit të kaluar, kam përfunduar angazhimin tim në Kanal10. Ka qenë një përvojë e veçantë, dhe jam falënderues për bashkëpunimin me një grup të rinjsh entuziastë e të përkushtuar për profesionin.

Për momentin, i gjithë angazhimi im do të fokusohet në punën në Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës – AGK

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!