Will Daniels thyen tabelën e koshit me ngulitje, në ndeshjen mes Trepçës dhe Ponte Prizrenit

Basketbollisti i Trepçës, Will Daniels, e ka thyer tabelën e koshit, me një ngulitje.

Kjo ndodhi 2 minuta e 24 sekonda para se të kryhej çereku i dytë i ndeshjes mes Trepçës dhe Ponte Prizrenit, në Superligë, njofton Klankosova.tv.

Loja më pas u ndal, deri në rregullim të koshit.

Lajmet Will Daniels thyen tabelën e koshit me ngulitje, në ndeshjen mes Trepçës dhe Ponte Prizrenit >> Rahoveci.INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!