Vritet boksieri kosovar në Gjermani

Boksieri shqiptar, Besar Nimani, është vrarë të shtunën në mbrëmje në Bielefeld të Gjermanisë, kanë njoftuar familjarë të tij.

Siç raporton Bild nga deklarimet e dëshmitarëve, 38-vjeçari është qëlluar sapo ishte dukedalë nga një restorant dhe vdekja e boksierit është konstatuar në vend të ngjarjes.

Ndaj mitrovicasit thuhet se kishte pasur sulm edhe në vitin 2013. 

Lajmet Vritet boksieri kosovar në Gjermani >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>