Vrau me thikë Halil Kokën, i vendoset tritol banesës së Ilir Koçiljas në Durrës

Policia e Durrësit ka shoqëruar disa persona në lidhje me shpërthimin e ndodhur mbrëmjen e djeshme në banesën e Ilir Kociljas, i cili pak ditë më parë vrau me thikë Halil Kokën, por ende nuk ka rënë në gjurmët e autorit.

Mësohet se policia ka ndërtuar identikitin e autorit të dyshuar bazuar në kamerat e sigurisë së bizneseve përreth.

Në pamjet shihen dëmet e shkaktuara nga lënda plasëse, me pajisje dhe orendi të shkatërruara, ndërsa dëme ka edhe në makinat e parkuara jashtë shtëpisë.

Lajmet Vrau me thikë Halil Kokën, i vendoset tritol banesës së Ilir Koçiljas në Durrës >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>