Vrasje në tentativë në Prizren: Arrestohen dy persona

Dy persona janë arrestuar në Prizren, pasi dyshohen për vrasje në tentativë.

Ata janë dërguar në mbajtje.

“VRASJE NË TENTATIVË – Prizren/ 30.03.2024 – 22:40. Lidhur me rastin pas hetimeve nga njësitet kompetente janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë dhe është sekuestruar një pistoletë e cila dyshohet se është përdorur në rast. Dy të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Lajmet Vrasje në tentativë në Prizren: Arrestohen dy persona >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>