Vrasja e 19-vjeçarit në Fier pas sherrit në rrjetet sociale, arrestohet një nga autorët

Një ngjarje e rëndë ndodhi këtë të hënë në qendër të Fierit, ku një 19-vjeçar mbeti i vrarë me thikë pas një sherri banal mes disa të rinjve.

Sipas të dhënave paraprake dyshohet se sherri mes tyre nisi në rrjete sociale dhe se autorët janë vëllezër.

Policia ka arritur të ndalojë vetëm njërin prej autorëve, ndërsa tjetri ka mundur të arratiset.

I plagosuri ka ndërruar jetë, por ende nuk ka njoftim zyrtar nga policia për motivin e sherrit dhe identitetin e personave të përfshirë në sherr.

Lexo edhe:

Sherr me thika mes të rinjve në Fier, humb jetën 17-vjeçari

Lajmet Vrasja e 19-vjeçarit në Fier pas sherrit në rrjetet sociale, arrestohet një nga autorët >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>