Vjedhje e rëndë në Mitrovicë

Një grua në Mitrovicë ka raportuar se persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e saj.

Ajo ka deklaruar se aty kanë vjedhur para të gatshme, stoli ari, 4 armë zjarri dhe një DVR të kamerave të sigurisë.

“VJEDHJE E RËNDË-Mitrovicë 26-27.01.2024 / 19:00 – 10:00. Ankuesja kosovare ka raportuar se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e saj dhe kanë vjedhur; para të gatshme, stoli ari, katër (4) armë zjarri dhe një DVR të kamerave të sigurisë. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Lajmet Vjedhje e rëndë në Mitrovicë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>