Vitesa Kukalaj, 27-vjeçarja nga Kosova, gjendet pa shenja jete në banesën e saj në Zvicër

Një vajzë e re nga Deçani është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në Zvicër.

Vitesa Kukalaj vdiq në moshën 27-vjeçare.

Policia dhe Prokuroria në shtetin helvetik po e hetojnë rastin si vdekje të dyshimtë.

Lajmin për vdekjen e 27-vjeçares e kanë dhënë familjarët e saj në rrjetet sociale.

Vitesa Kukalaj

Me pikëllim të thellë njoftojmë farefisin, miqtë, shokët e dashamirët se më e dashura jonë Vitesa (Amir) Kukalaj, në moshën 27 vjeçare papritmas ndërroi jetë. Varrimi bëhet nesër me datë 06.06.2024 (e enjte), në orën 14:00, në varrezat e fshatit Voksh. E pamja vazhdon dy dit pas varrimit në fshatin Voksh. Vitesa iku në moshë të re duke na lënë përjetë të pikëlluar. Do të kujtojmë gjithmonë me mall e dashuri!”, thuhet në njoftimin e familjes.

Lajmet Vitesa Kukalaj, 27-vjeçarja nga Kosova, gjendet pa shenja jete në banesën e saj në Zvicër >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>