VIDEO/ Zelensky mbërrin pas pak, forca të shumta policore në aeroportin e Rinasit

Pak minuta nga mbërritja e presidentit të Ukrainës, Volodymyr Zelensky.

Ai do të zbresë në Aeroportin e Rinasit rreth orës 23.00.

Në aeroport janë bërë të gjitha përgatitjet për pritjen dhe sigurinë e tij.

Një kolonë prej dhjetëra makinash policie janë nisur drejt aeroportit ku Zelensky pritet të zbresë rreth orës 24:00. 

Lajmet VIDEO/ Zelensky mbërrin pas pak, forca të shumta policore në aeroportin e Rinasit >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>