VIDEO: Vuçiq nuk hap dot një shishe uji

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq ka pasur edhe një “keqkuptim” me një shishe uji gjatë fjalimit melodramatik të mbrëmshëm për publikun vendas.

Përkatësisht, Vuçiq në një moment ka marrë një shishe duke dashur të pijë pak ujë.

Por më kot u përpoq, fillimisht me të djathtën e më pas me dorën e majtë, që më në fund u dorëzua dhe vendosi shishen në tavolinë.

 

 

Lajmet VIDEO: Vuçiq nuk hap dot një shishe uji >> BotaPress.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!