VIDEO/ Tuneli i Llogarasë drejt përfundimit, Rama publikon pamjet: Do t’ju çojë në jug sa hap e mbyll sytë

Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale pamje nga tuneli i Llogarasë.

Në një postim në rrjetet sociale ai ka njoftuar se punimet për përfundimin e këtij tuneli janë drejt përfundimit, ndërsa shtoi se do të lehtësojë rrugën e turistëve, të cilët do të mbërrijnë në jug të Shqipërisë “sa hap e mbyll sytë”.

“Mirëmëngjes dhe me tunelin e Llogarasë drejt finalizimit, që këtë verë ju çon në jug sa hap e mbyll sytë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkroi Rama.

Lajmet VIDEO/ Tuneli i Llogarasë drejt përfundimit, Rama publikon pamjet: Do t’ju çojë në jug sa hap e mbyll sytë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>