VIDEO/ Solli në jetë foshnjën nën rrënojat e tërmetit, por vetë humb jetën, qytetarët shpëtojnë të sapolindurin

Tërmeti shkatërrues i mëngjesit të sotëm ka shkaktuar shumë dëme dhe viktima në Siri.

Në Aleponjë grua nën rrënoja ka arritur të sjellë në jetë foshnjës e saj, por për fat të keq vet nuk ka mundur të mbijetojë.

Në pamje shihet momenti kur një nga burrat ka arritur që të nxjerrë foshnjën e sapo ardhur në jetë dhe e dërgon për të marrë ndihmën mjekësore të nevojshme.

 

 

Lajmet VIDEO/ Solli në jetë foshnjën nën rrënojat e tërmetit, por vetë humb jetën, qytetarët shpëtojnë të sapolindurin >> BotaPress.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!