VIDEO / Skiatori thyen këmbën në Brezovicë

Një skiator në Brezovicë ka pësuar një incident duke e thyer njërën këmbë.

Ai është asistuar dhe ndihmuar nga disa skiatorë të tjerë të cilët e kanë transportuar drejt fundit të pistës ku edhe e ka pritur ambulanca.

Faqja “Brezovica.info” ka publikuar një video nga momenti i transportit të skiatorit i cili ka thyer këmbën.

Lajmet VIDEO / Skiatori thyen këmbën në Brezovicë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>