VIDEO/ Shqipëria shpërdoron rastet, Suedia kalon në avantazh

Po luhet në Stockhom ndeshja miqësore mes Suedisë vendase dhe Shqipërisë.

Kombëtarja kuqezi ka shpërdoruar disa raste. Pjesa e parë u mbyll me rrjeta të paprekura.

Në të dytën, Suedia ka gjetur golin e avantazhit në minutën e 62-të me anë të Nilsson i cili shfrytëzon mirë me kokë një krosim të marrë nga Kulusevski.

Lajmet VIDEO/ Shqipëria shpërdoron rastet, Suedia kalon në avantazh >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>