VIDEO/ Rikthehet Mourinho, merr drejtimin e Fenerbahce, tifozët i rezervojnë pritje spektakolare

Jose Mourinho është gati për aventurën e re. Trajneri i njohur portugez është prezantuar përpara tifozëve të Fenerbahces, teksa u duk mjaft i emocionuar.

“Ju premtoj, që nga tani, unë ju përkas juve si familje. Fanella e Fenerbahces është sikur lëkura dhe kockat e mia.

“Faleminderit për dashurinë tuaj për mua. Normalisht një trajner e sheh dashurinë pas ndonjë fitoreje, por unë e shoh këtë dashuri menjëherë. Kjo është një përgjegjësi e madhe” – tha Mou.

Mourinho do të nisë shumë shpejt nga puna, me klubin e njohur që synon rikthimin te titulli.

Lajmet VIDEO/ Rikthehet Mourinho, merr drejtimin e Fenerbahce, tifozët i rezervojnë pritje spektakolare >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>