VIDEO/ Opozita në Shqipëri ndez zjarr në Kuvend

Pamjet që shihni i përkasin kaosit sot në Kuvendin e Shqipërisë.

Deputetët e opozitës ndezën tymuese dhe flakadanë.

Një prej flakadanëve përfshiu nga zjarri edhe një nga tavolinat e Kuvendit.

Deputetja e PS, Blerina Gjylameti duket teksa nxiton të hedhë ujë, ndërsa ndërhyjnë edhe efektivët e Gardës të cilët neutralizojnë flakët.

Lajmet VIDEO/ Opozita në Shqipëri ndez zjarr në Kuvend >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>