VIDEO/ Momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet barbarisht, tre persona i afrohen dhe…

Rahoveci INFO siguron videon e momentit kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet barbarisht nga tre persona. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm pranë një kopshti në zonën e ish-bllokut.

Lajmet VIDEO/ Momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet barbarisht, tre persona i afrohen dhe… >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>