VIDEO/ Momenti kur 4 persona dhunojnë barbarisht me shkopa bejsbolli 30-vjeçarin

Katër persona kanë sulmuar dhe dhunuar një 30-vjeçar në qytetin e Korçës, duke i shkaktuar plagë të shumta.

Policia thotë se i ka identifikuar dhunuesit, të cilët e sulmuan 30-vjeçarin pas një sherri të mëparshëm që vëllai i tij kishte patur me një prej autorëve.

Ata dallohen në videon më poshtë teksa zbresin nga makina dhe sulmojnë me shkopinj dhe shufra hekuri 30-vjeçarin që ndodhej në një lavazh.

Ky i fundit ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Lajmet VIDEO/ Momenti kur 4 persona dhunojnë barbarisht me shkopa bejsbolli 30-vjeçarin >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>