VIDEO/ Meta hipën mbi hekura, mesazhi që përcjell

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është shfaqur mëngjesin e kësaj të diele mbi një hekur, ku teksa përpiqet të mbajë ekuilibrin për të mos u rrëzuar uron një të diel plot aventura.

“Të dashur miq, ju uroj një të diel plot aventura dhe relaks. T’ia kaloni mirë”, shprehet Meta në video.

Pas postimeve të shumta në rrjetet sociale së fundmi e kemi kuptuar që hobi i ri i Metës është palestra, të cilës prej muajsh i është futur me “kokë”, por në majë të hekurave çfarë po bën ish presidenti?!

Lajmet VIDEO/ Meta hipën mbi hekura, mesazhi që përcjell >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>