VIDEO / I dyshuari për vrasjen e 21-vjeçares dhe plagosjen e vëllait të saj dërgohet në gjykatë

I dyshuari për vrasjen e 21-vjeçares dhe plagosjes së vëllait të saj dje në Qendrën për Punë Sociale në Ferizaj, Valon Aliu, është dërguar në Gjykatën Themelore të Ferizajt.

Për pak minuta pritet të fillojë seanca për caktimin e masës së sigurisë.

Prokuroria tashmë ka kërkuar masën e paraburgimit për 30 ditë.

Kallxo.com ka publikuar pamje nga momenti kur ai dërgohet në Gjykatë, me pranga në duar.

Lajmet VIDEO / I dyshuari për vrasjen e 21-vjeçares dhe plagosjen e vëllait të saj dërgohet në gjykatë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>