VIDEO/ Familja nga Kosova aksidentohet në Rrugën e Kombit, 5 të plagosur

Një aksident ka ndodhur në Rrugën e Kombit, segmenti në afërsi të Milotit.

Në aksident janë përfshirë një automjet “Golf” dhe një “Mercedes Benz ML”.

Për pasojë janë plagosur 5 persona, mes të cilëve 2 fëmijë.

Ata janë dërguar me urgjencë në Spitalin e Traumës, ndërsa nga aksidenti u bllokua për disa minuta “Rruga e Kombit”.

Gjendja e të plagosurve ende nuk dihet.

Lajmet VIDEO/ Familja nga Kosova aksidentohet në Rrugën e Kombit, 5 të plagosur >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>