Video emocionuese: Vogëlushi i gëzuar që u nxorr nga gërmadhat e tërmetit, luan me ekipin shpëtues

Në Siri një grup vullnetarësh ka nxjerrë të gjallë një fëmijë të vogël dhe kanë publikuar një video emocionuese.

I vogli buzëqesh menjëherë pasi nxirret nga gërmadhat.

Ai fillon të luajë me ekipin e shpëtimit që nuk i kursen brohoritjet dhe përqafimet.

Kujtojmë, se nga tërmeti në SIri dhe Turqi deri tani kanë vdekur mbi 15 mijë persona.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!