VIDEO / Digjet një fabrikë në Kërpimeh të Podujevës

Është djegur një fabrikë ne fshatin Kërpimeh të Podujevës.

Pamjet e publikuara tregojnë zjarrin e madh që e ka përpirë objektin.

Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti, ku tha se rreth orës 11:00 ka ndodhur rasti dhe se zjarrfikësit janë në vendin e ngjarjes.

“Sot rreth orës 11:00, kemi pranuar informatën për një incident zjarri në një fabrikë në fshatin Kërpimeh të Podujevës. Në vendngjarje janë zjarrfiksit dhe policia të cilët po merren me rastin. Për detaje njoftoheni me kohë”, tha Ahmeti.

Lajmet VIDEO / Digjet një fabrikë në Kërpimeh të Podujevës >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>