VIDEO/ Çmenduri, “Benzi” përplas dy të rinjtë në trotuar, pamjet e aksidentit të frikshëm në Tiranë

Në pamjet që sjell Rahoveci INFO janë momentet që tregojnë aksidentin te Kryeministria pasditen e të dielës.

Siç shihet në pamjet e shkëputura nga një kamera sigurie e ambasadës spanjolle, shihet çifti i të rinjve që po bisedonin në trotuar dhe më pas nisen për të ikur nga aty. Ata ndodhen fare pranë vendit ku do të regjistrohej përplasja.

VIDEO E PLOTË KËTU

Vetëm pak sekonda më pas, teksa kanë bërë disa metra te rruga “Ismail Qemali” papritur makina u del para me shpejtësi, aty në trotuar dhe i përplas të dy.

Djali përfundon disa metra përpara nga goditja por ngrihet shpejt dhe shkon te vajza e cila nga përplasja kishte humbur ndjenjat.

Ndërkohë që pas pak sekondash del dhe drejtuesi i mjetit nga makina dhe shtrihet në tokë duke vendosur duart në kokë.

Jorgaq Thëngjilli, 21 vjeç u arrestua nga policia. Ndaj tij është ngritur akuza e shkeljes së rregullave të qarkullimit rrugor me pasojë plagosjen e një ose më shumë personave.

I riu ë parë është ndëshkuar për tejkalim shpejtësie në zona të banuara. Konkretisht ne korrik të këtij viti është kapur në zonën e Yzberishit me shpejtësi dhe është ndëshkuar me gjobë 10 mijë lekë të reja.

Lajmet VIDEO/ Çmenduri, “Benzi” përplas dy të rinjtë në trotuar, pamjet e aksidentit të frikshëm në Tiranë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>