VIDEO/ Broja dhuron spektakël në zonë, por arbitri nuk i jep penallti

Armando Broja bëri gjithçka mirë në minutën e 12-të, duke lënë pas një kundërshtar, ndërkohë që brenda zonës pengohet.

Gjithsesi arbitri nuk mendoi se ishte penallti duke vijuar lojën.

Ky ishte dhe momenti që shënjoi pjesën e parë, e cila u mbyll me rrjeta të paprekura.

Ndërkaq sapo ka nisur 45 minutëshi i dytë, ku suedezët duken më të vendosur në fushë.

Lajmet VIDEO/ Broja dhuron spektakël në zonë, por arbitri nuk i jep penallti >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>