VIDEO / Aksident i rëndë mes një kamioni dhe veture në Komoran

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Komoran.

Një kamion dhe një veturë janë aksidentuar mes vete në rrugën që të dërgon për Pejë.

Pamje nga vendi i ngjarjes:

Lajmet VIDEO / Aksident i rëndë mes një kamioni dhe veture në Komoran >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>