Vetaksidentohet rëndë një person në afërsi të liqenit të Badovcit

Një vetaksident ka ndodhur sot në rrugën Gjilan – Prishtinë, saktësisht në afërsi të liqenit të Badovcit.

Nga Policia kanë thënë se si pasojë e aksidentit një person ka përsuar lëndime trupore.

I njëjti është dërguar për trajtim mjekësor.

“Sot rreth orës 12:40, në rrugën Gjilan – Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku është përfshirë një veturë. Si pasojë e aksidentit një person ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe i njëjti është dërguar për trajtimin e nevojshëm mjekësor. Policia ka nisur një hetim për zbardhjen e shkaqeve të këtij vetaksidenti”, ka thënë zëghënësja e Policisë Flora Ahmeri.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!