Vetaksident në Prishtinë

Vetaksident në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë.

Një vetaksident ka ndodhur në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë.

Sipas dëshmitarëve vetëm një person ka qenë brenda në veturë, dhe sipas tyre, personi në fjalë nuk ka pësuar lëndime.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!