Vetaksident në Bajicë të Istogut, vdes 45 vjeçari

Një 45-vjeçar ka vdekur si pasojë e një vetaksidenti që ka ndodhur sonte në fshatin Bajicë të Istogut.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Ai tha se viktima është dërguar në Spitalin Rajonal në Pejë ku edhe është konstatuar vdekja nga mjekët.

“Policia e ka bërë shikimin e vendit të ngjarjes dhe është kuptuar se ka të bëjë me vetaksident. Vetura ka dal nga rruga. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë u dërgua për obduksion”, tha Gashi.

Sot gjithashtu në fshatin Shipashnicë të Kamenicës ka ndodhur edhe një vetaksident.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!