Veliaj apel qytetarëve: Mos lini mobiliet e vjetra në mes të rrugës! Raportoni tek aplikacioni “Tirana ime”

Ekipi i terrenit në Bashkinë e Tiranës, punon çdo ditë për të mirëmbajtur çdo cep të kryeqytetit.

Kryebashkiaku Veliaj, ka një thirrje për te gjithë ata që zgjedhin rrugën e shkurtër dhe i lënë mbeturinat ku të munden nëpër Tiranë, duke kërkuar që raste të tilla të raportohen tek aplikacioni “Tirana ime”.

Shumë mirë që ndërruat mobiliet 🛋 dhe e bëtë shtëpinë tuaj bukur bukur ✨, por kjo nuk do të thotë që mobiliet e vjetra duhet t’i lemë në mes të rrugës 🛣. Tirana është shtëpia jonë e përbashkët dhe duhet ta mbajmë mirë. 🫶🏻 Kolegët 👷🏼‍♂️ tanë heqin çdo ditë mbeturina nga rrugët e trotuaret. Ju lutem 🙏🏻, raportoni çdo rast tek Aplikacioni “Tirana Ime”“, shkruan Veliaj në rrjetet sociale.

Lajmet Veliaj apel qytetarëve: Mos lini mobiliet e vjetra në mes të rrugës! Raportoni tek aplikacioni “Tirana ime” >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>