Vdesin dy të lënduarit nga aksidenti i trenit me kombi-busin në Klinë

Dy persona që morën lëndime të rënda nga një aksident mes trenit dhe një kombi-busi kanë vdekur në Spitalin e Pejës.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Lexo edhe:

Aksident mes trenit dhe një kombi-busit në Klinë, lëndohen dy persona

“Mjeku kujdestar rajonal e ka konstatuar vdekjen e dy të lënduarve”, tha ai.

Lajmet Vdesin dy të lënduarit nga aksidenti i trenit me kombi-busin në Klinë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>