Vdekja e parakohshme e Triumfit / Osmani ngushëllon familjen Ferati

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, ka ngushëlluar familjen Ferati për vdekjen e hershme të Triumf Feratit, vëllait të Ilir Feratit – kryetar i Istogut.

“Humbja e parakohshme e Triumf Feratit, djalit të të ndjerit Fadil Ferati, ish-kryetar i komunës së Istogut, si dhe vëlla i kryetarit aktual Ilir Feratit, na ka tronditur të gjithëve”, thuhet në ngushëllimin e Osmanit.

“Ju shpreh ngushëllimet më të thella familjes së Triumfit, të afërmve dhe shoqërisë! Në këto çaste tmerrësisht të rënda për familjen, bashkëndjej me ju dhe shpresoj të gjeni forcë në përballimin e dhimbjes duke  kujtuar momentet e paharrueshme që krijuat bashkë me Triumfin”.

Postimi i plotë: 

Me rastin e vdekjes së parakohshme të Triumf Feratit, Presidentja Vjosa Osmani ka ngushëlluar familjen Ferati

Humbja e parakohshme e Triumf Feratit, djalit të të ndjerit Fadil Ferati, ish-kryetar i komunës së Istogut, si dhe vëlla i kryetarit aktual Ilir Feratit, na ka tronditur të gjithëve.

Ju shpreh ngushëllimet më të thella familjes së Triumfit, të afërmve dhe shoqërisë!

Në këto çaste tmerrësisht të rënda për familjen, bashkëndjej me ju dhe shpresoj të gjeni forcë në përballimin e dhimbjes duke  kujtuar momentet e paharrueshme që krijuat bashkë me Triumfin.

Shpirti i tij pushoftë në paqe!  I përhershëm qoftë kujtimi për Triumfin!

Lajmet Vdekja e parakohshme e Triumfit / Osmani ngushëllon familjen Ferati >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>