Vazhdon gjykimi ndaj ish-krerëve të UÇK-së

Ka filluar gjykimi ndaj ish-krerëve të UÇK-së, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Rexhep Selimi dhe Jakup Krasniqi.

Dëshmia e dëshmitarit të 54-të të ZPS-së W04739 po mbahet tërësisht në seancë të mbyllur.

Ndryshe dje pas përfundimit të dëshmisë së dëshmitarit Shaun Byrnes, ka rinisur dëshmia e dëshmitarit të 54-të të ZPS-së W04739. Dëshmia dje është mbajtur tërësisht në seancë të mbyllur.

Lajmet Vazhdon gjykimi ndaj ish-krerëve të UÇK-së >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>