Vajza nga Rahoveci raporton në Polici se i është zhdukur nëna

Një vajzë  ka njoftuar policinë se i është zhdukur nëna e saj.

Sipas saj ajo është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Rasti është duke u hetuar.

“Rr. Gani Mullabazi, Rahovec  28.04.2024 – 14:30. Më 30.04.2024, ankuesja femër kosovare, ka raportuar se nëna e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj. Rasti nën hetime”, thuhet në njoftim.

Lajmet Vajza nga Rahoveci raporton në Polici se i është zhdukur nëna >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>