Ushtroi dhunë në familje, arrestohet një burrë në Isniq të Deçanit

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë në fshatin Isniq të Deçanit, si të dyshuar për dhunë në familje.

Pas bastisjes në shtëpinë e tij, Policia ka gjetur dhe sekuestruar një pistoletë Sig Sauer 9×19 mm, armё e cila kishte leje përkatëse, dy karikatorë të së njëjtës armë dhe 44 fishekë.

I dyshuari pas intervistimit nga hetuesit, me urdhёr tё Prokurorit tё shtetit ёshtё ndaluar pёr 48-orё.

Lajmet Ushtroi dhunë në familje, arrestohet një burrë në Isniq të Deçanit >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>