Ushtari bie përtokë pa ndjenja gjatë kurorëzimit të Charles

Një ushtar që merrte pjesë në një ceremoni në Kalanë e Cardiff në Uells gjatë kurorëzimit të Charles III ra pa ndjenja dhe më pas u kap nga dy kolegë dhe u largua nga rreshti i ushtarëve.

Ushtari fatkeq është anëtar i Regjimentit të 104-të të Artilerisë Mbretërore, i cili ra pa ndjenja gjatë ceremonisë mbretërore për nder të kurorëzimit të mbretit Charles.

Pak çaste më vonë, mbërrijnë dy ushtarë dhe e tërheqin zvarrë gardianin pa ndjenja.

 

Lajmet Ushtari bie përtokë pa ndjenja gjatë kurorëzimit të Charles >> BotaPress.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!