Ushtarët e KFOR-it patrullojnë në Leposaviq

Disa ushtarë të batalionit Maneuver kanë kryer patrulle, duke kontrolluar lirinë e lëvizjes në Leposaviq.

Në njoftim thuhet se KFOR-i ruan një mjedis të sigurt për të gjithë njerëzit në Kosovë.

“Ushtarët e caktuar në batalionin Maneuver kryen një patrullë për të kontrolluar lirinë e lëvizjes në Leposaviq”, thuhet në njoftim.

KFOR-i ruan një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të gjithë njerëzit në Kosovë dhe lirinë e lëvizjes në përputhje me mandatin e OKB-së USNCR 1244 të vitit 1999”, thuhet në njoftim.

Lajmet Ushtarët e KFOR-it patrullojnë në Leposaviq >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>