U tremb nga tërmeti, 20-vjeçari bie nga shkallët dhe humb jetën

20-vjeçari Daniel Rika nga Lushnja humbi jetën pasi ra nga shkallët nga ku tentoi të largohej nga banesa në momentin kur po ndodhnin lëkundjet sizmike.

I riu ka rënë nga shkallët e katit të dytë të banesës, ndërsa mësohet se vuante nga ankthi.

Trupi i pajetë i të riut është dërguar në morgun e spitalit të Lushnjes ku pritet t’i ushtrohet një ekspertize mjeko-ligjore.

Lajmet U tremb nga tërmeti, 20-vjeçari bie nga shkallët dhe humb jetën >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>