U publikua mbrëmë, “Prek“ e Ledri Vulës prek afër 300 mijë klikime

Reperi Ledri Vula mbrëmë publikoi këngën e re të titulluar “Prek“.

Kjo këngë vjen pas dy projekteve që artisti lansoi gjatë muajit prill “Përshëndetje hejter” dhe “ 1 goat për ty”, që rezultuan të suksesshme, por që edhe “Prek” po shënon rekordet e para.

Kënga vetëm 16 orë pas publikimit ka marrë afërr 300 mijë klikime.

Kënga erdhi e kompletuar edhe nga ana vizuale për të cilën është kujdesur produksioni Supercut Studio.

Teksti është shkruar nga reperi, masterizimin e ka bërë GKG Mastering, ndërsa producent i këngës është Rzon./21Media

 

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!