U kapën duke prerë pisha, arrestohen dy persona në Podujevë

Policia e Kosovës ka arrestuar dy burra në Podujevë, meqë të njëjtit janë kapur duke prerë pisha.

Me vendim të prokurorit, dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

SHKRETIM I PYJEVE – Podujevë / 04.01.2024 – 01:35. Janë arrestuar dy të dyshuar kosovar për shkak se të njëjtit janë vërejtur duke prerë pisha. Njësitet policore në vendin e ngjarjes kanë sekuestruar dy traktorë me rimorkio dhe dy motosharra. Lidhur me rastin janë njoftuar edhe zyrtarët e ekonomisë së pyjeve, ndërsa me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Lajmet U kapën duke prerë pisha, arrestohen dy persona në Podujevë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>