Tronditet Parisi para pak çastesh

Një person në Paris ka terrorizuar qytetarët pasi ka hapur zjarr nga ballkoni i shtëpisë së tij. Mediat e huaja raportojnë se ai ka qëlluar me armë shtatë herë, në lagjen e 15-të të kryeqytetit francez.

Pas ngjarjes ka ndërhyrë policia, duke rrethuar zonën dhe duke larguar qytetarët.

LEXO EDHE KETE

Kompleksi u shemb nga tërmeti, arrestohet ndërtuesi turk, po ikte drejt Malit të Zi

Nga të shtënat nuk ka pasur të lënduar, ndërsa autoritet po punon për sqarimin e rrethanave./Rahoveci.info.info./

Lajmet Tronditet Parisi para pak çastesh >> BotaPress.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!